Contact phone number:

Contact email:

Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makine Servisi

Ekim 30, 2017

Gaziosmanpaşa’ da Arçelik marka bulaşık makinesi kullananların arıza durumlarında hızlı ve doğru hizmeti veren Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi, kaliteli hizmet anlayışı ile sorunları kısa sürede çözmektedir.

Uzun yıllardır İstanbul genelinde Arçelik ürünlerinin teknik servis hizmetini başarı ile verdik. Her geçen gün servis ağımızı genişleterek daha fazla müşterimize ulaşarak sorunlarını çözdük.  Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak da müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm bulmaya devam ediyoruz.

Bulaşık makinesi arızaları ev işlerinin günlük işleyişini olumsuz etkilemekte ve hayatı zorlaştırmaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmalarına asla izin vermiyoruz. Böyle bulaşık makinesi gibi arızalarda müşterinin talebi üzerine zaman kaybetmeden soruna müdahale ediyor ve çözüm sağlıyoruz.

Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak eğitimli, uzman, becerili ve müşterilerimizle iyi iletişim kuran bir teknik personele sahibiz. İster bulaşık makinenizin arıza onarımı için isterseniz yeni aldığınız Arçelik bulaşık makinesi montajı için en iyi hizmeti en kısa sürede çözmeye gayret eden teknik ekibimiz profesyonel bir çalışma sergilemektedirler.

Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak orijinal yedek parça stoklarımız açısından oldukça kapsamlı ve donanımlıyız. Bulaşık makinesi arızası durumlarında gerekli orijinal yedek parçayı hızlı bir şekilde stoklarımızdan temin ediyoruz. Garanti kapsamında hizmet veriyoruz. Eğer bulaşık makinenizin garanti süresi dolmuşsa üzülmeyin. Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak uygun fiyatlarımız ile müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız.

Yıllardır İstanbul’ un tüm ilçelerinde arçelik markası beyaz eşya ürünlerinin bakım, onarım ve montaj işlerini gerçekleştiriyoruz. Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak gaziosmanpaşa’ da ki müşterilerimizin de hizmetindeyiz.

Arçelik marka bulaşık makinesi arızalarında bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz talep ve sorularınızı yanıtlamaktalar. Arıza kaydınızı bıraktığınız takdirde teknik personelimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçmektedir. Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi olarak arızaları yerinde ve zamanında gerçekleştirmekteyiz. Sorun büyükse ve yerinde çözülemiyorsa kendi araçlarımızla makineyi merkezimize getirerek onarıyor ve yine müşterilerimizin adresine götürüyoruz. Onarımını yaptığımız arçelik bulaşık makinelerinizi çalışır durumda teslim ediyoruz.

Gaziosmanpaşa Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi daima en iyi ve hızlı hizmeti vermektedir.

0 Comment on this Article

Comment closed!