Contact phone number:

Contact email:

Gaziosmanpaşa Arçelik Buzdolabı Servisi

Ekim 30, 2017

Arçelik buzdolabı kullanıcılarının tercih ettiği ve güvendiği Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisi, Gaziosmanpaşa’ da ki müşterilerimizin hizmetindedir. İstanbul genelinde yılların deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile faaliyet göstermekteyiz. Tüm İstanbul ilçelerinde Arçelik ürün kullanıcısı müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde koşuyor, sorunlarını gideriyoruz.

Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisi olarak deneyimli ve uzman bir teknik ekip ile hizmet vermekteyiz. Sorunları iyi analiz ederek arıza nedenini saptayan ve gerekli onarımı sağlayarak buzdolabı arızasını gideren teknik personelimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Sadece buzdolabı arızalarında değil yeni aldığınız buzdolabının montajında ve taşınma sonrası kurulumunda da Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisi nin profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisi tüm Arçelik beyaz eşyaların onarımlarını garanti kapsamında yapmakta ve onardığı makinelere 1 yıl garanti vermektedir. Garanti süresi bitmiş ürünler içinde uygun fiyat politikası sergilemektedir.

Arızalanan bir buzdolabı hemen onarılmazsa gıdaların bozulması, derin dondurucuda ki buzlu gıdaların erimesi söz konusu olacaktır. Bu da maddi manevi kayıp demektir. Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisiolarak biz Arçelik marka tüm buzdolabı modellerinin onarımını hızlı bir şekilde yapıyoruz. Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisi olarak zengin ve donanımlı orijinal yedek parça stoğuna sahibiz. Bu da arızaları hızlı bir şekilde onarmamızı ve gerekli yedek parçayı hızlı bir şekilde temin etmemizi sağlamaktadır.

Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisine ihtiyacınız olduğunda bizi gece gündüz demeden arayabilir, müşteri temsilcilerimize arıza kaydı bırakabilirsiniz. İlgili teknik personelimiz kısa sürede iletişime geçerek randevu belirleyecek ve randevu saatinde de adresinizde olacaktır.

Profesyonel hizmet anlayışı, yeterli ve donanımlı iş gücü ve kendimize olan güvenimiz ile yıllardır başarılı işlere imza attık. Atmaya da devam ediyoruz. Önce müşteri memnuniyeti diyerek, kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Müşteri mağduriyeti önlemek için çok sayıda personel ile çalışıyoruz. Gaziosmanpaşa Arçelik buzdolabı teknik servisinin profesyonel hizmetlerinden yararlanarak buzdolabı arızalarınızdan garanti kapsamında kurtulmak için bizi arayınız. Bizim işimiz siz değerli müşterilerimizin sorununu çözmektir.

0 Comment on this Article

Comment closed!