Contact phone number:

Contact email:

Gaziosmanpaşa Arçelik Çamaşır Makine Servisi

Ekim 30, 2017

Gaziosmanpaşa ve çevresinde Arçelik beyaz eşya teknik servis hizmeti veren firmamız İstanbul’ un en iyilerinin başında gelmektedir. İstanbul’ un tüm ilçelerinde Arçelik teknik servis hizmetlerimiz ile müşterilerimiz tarafından tercih edilmekteyiz. Gaziosmanpaşa Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi de hizmetlerimizden biridir.

Çamaşır makinelerinin arızalanması evlerimizde sıkıntı ve zorluk yaratır. Bir an önce onarılsın isteriz. Şansımız varsa piyasadaki teknik servislerden iyisine rastlarız. Ancak tersi durumda olanlarda oldukça fazladır. Bu yüzden çağırdığınız teknik servisten emin olmanız çok önemlidir. Gaziosmanpaşa Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak biz hem çözüm odaklı ve garanti kapsamında hizmet veriyoruz hem de müşterilerimizi bekletmeden kısa sürede sorunu çözüyoruz. Arçelik gibi güçlü bir dünya markasına yakışır hizmetler veriyoruz.

Gaziosmanpaşa Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi olarak uzman ve deneyimli bir teknik ekibe sahibiz. İşini iyi bilen, sorunları iyi analiz ederek doğru çözümü sunan, mesleki becerisi ve bilgisi yüksek teknik personelimiz insan ilişkileri konusunda da oldukça pozitiftir. Müşterilere karşı saygılı, seviyeli ve iletişim yönü kuvvetli kişilerdir.

Gaziosmanpaşa Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi orijinal yedek parça çeşitliliği bakımından da oldukça zengindir. Gerekli yedek parça teminini müşterilerimizi bekletmeden stoklarımızdan sağlamaktayız. Teknik servis araçlarımız donanımlı olup her türlü arızayı giderecek ekimanlar bulundurmaktadır.

Gaziosmanpaşa Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi ihtiyaçlarınızda müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilir, arıza kaydı bırakabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz taleplerinizi teknik personelimize ileterek sizlere yönlendirmektedirler. Teknik personelimiz kısa sürede müşterilerimizle iletişim kurarak randevu vermekte ve randevu saatinde adresinizde olmaktadırlar.

Gaziosmanpaşa Arçelik çamaşır makinesi teknik servisi, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Profesyonel hizmetlerimiz ile her geçen gün büyüyerek çok daha fazla müşteriye aynı anda hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı genişletiyor, Arçelik marka çamaşır makinesi ve diğer ürünlerin bakım, onarım ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Arçelik çamaşır makinesi arızası ile karşı karşıyaysanız ya da yeni aldığınız Arçelik çamaşır makinenizin kurulumuna ihtiyacınız varsa Gaziosmanpaşa Arçelik çamaşır makinesi teknik servisini arayarak talebinizi iletiniz. İhtiyacınız en kısa sürede çözülecektir.

0 Comment on this Article

Comment closed!